BORD samt STOLAR, fyra stycken. Italien, 1970-tal.

Kromad metall och glas. Diameter på bord 108 cm, höjd 73 cm. Sitthöjd på stol 47 cm, total höjd ca 89-93 cm. Lösa tygklädda dynor.

Slitage, repor. Dynor med smärre hål och fläckar.

Utropspris
3 000 SEK