RINGAR, två stycken med briljantslipade diamanter.
Ring 18K vitguld med briljantslipad diamant 0,19 ct enligt gravyr. Stämplad GFAB, med svensk importstämpel. Ringstorlek 17.
Ring 18K guld med briljantslipad diamant 0,20 ct enligt gravyr. Stämplad GHA. Ringstorlek 19. Totalvikt 5 gram.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.