Fanerat med valnöt, uppsats med tre lådor,s rag med låda, svarvade ben, längd 86, bredd 51, höjd 84 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nagg. Senare lås. Saknar nyckelhålsbricka. Överdel omändrad/avlägsnad
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10