silver och brons, diameter 50 mm, vikt 296 g och 222 g. Formgivna av Kauko Räsänen. Signerade och numrerade. Etuier och certifikat medföljer.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10