Fanerat med mahogny och björk. Intarsiadekor. Skiva av glas. Två dörrar med bakomliggande förvaring samt barinredning. Två lådor samt två hyllplan. Diameter 65, höjd 62 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.