BO BESKOW, olja på duk, signerad Beskow.
Oljemålning av Bo Beskow "Marknadsliv i Fjärran Östern". 1976-7. 116 x 130 cm.
Två tryckskador med mindre hål och färgbortfall nära övre högra hörnet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10