Konst Grafik
1149851
Antonio Saura
(Född 1930)

ANTONIO SAURA, etsning, signerad och numrerad 26/50.

"Novosaurias". C:a 72 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
6 000
559
625
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 maj 20:20
6 000 SEK
12 maj 20:19
5 700 SEK
11 maj 20:23
5 000 SEK
6 maj 17:25
3 500 SEK
6 maj 17:08
1 500 SEK