LOUIS VUITTON, portfölj, "Porte Documents".
Porfölj från Louis Vuitton i Damier Ebéne med detaljer av brunt skinn och guldfärgad metall. Hänglås och luggagetag. Tygfodrad. Flertalet innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 41 x 30 x 6 cm.
Gott skick med visst brukslitage. Luggagetag med mongtam HB. Nyckel saknas.