MULBERRY, väska, skinn och mässing.
Svart skinn. Axelrem av kanvas. Invändigt med tre fack, varav ett med dragkedja. Etikettmärkt samt brickmärkt. Numrerad 320921. 22x32x8 cm.
Obetydligt slitage.