Belysning Vägglampor
1150443
KNUD CHRISTENSEN, vägglampor, ett par, Elit 703, 1960 / 70-tal.

Stomme av mässing, raster av plast. En ljuspunkt vardera. Diameter ca 20, längd ca 24 cm vardera.

Slitage, repor, ej funktionstestade.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK