Konst Grafik
1150705
Ernst Billgren
(Född 1957)

ERNST BILLGREN, färglitografi, signerad provtryck.

Ur mappen "Långväga vänner". P. 51 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Z4
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 200
489
551
Utropspris
6 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 jun 22:15
5 200 SEK
11 jun 10:53
5 000 SEK
8 jun 16:55
3 500 SEK
7 jun 9:52
3 200 SEK
6 jun 20:03
2 800 SEK