EDUARD WIIRALT, mjukgrundsetsning, signerad samt signerad och daterad 1934 i plåten, konstnärens upplaga.
Nakna modeller i landskap. 39,5 x 46,5 cm.
Något gulnad. Ramen saknar glas.
Kangilaski 72.