1150901
TERRIN MED FAT, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft.

I form av grishuvud. Med fat. Fatets längd 42, bredd 31 cm.

Slitage. Krackelyr.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
2 500 SEK