H.A. Brendekilde

(Sverige)
H.A. Brendekilde
(Sverige)

H.A. BRENDEKILDE, olja på duk, signerad och daterad -86.

Postiljon i snö. 31,5 x 45 cm.

Lagningar. Krackelyr. Smutsig.

Utropspris
5 000 SEK