SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Målat. Med en låda. Beslag av mässing. Bredd 100. Djup 53. Höjd 75,5.

Senare målning. Slitage. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK