Möbler Bord
1153005
BORD, trä. Qingdynastin, 1800-talets slut.

Betsat lövträ. Träskuren dekor. Bredd 104. Djup 51,5. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Märken. Renoverat.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
50 500
4 748
5 349
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (52 bud)
17 jun 19:18
50 500 SEK
17 jun 19:18
50 000 SEK
17 jun 19:18
42 420 SEK
17 jun 19:17
40 420 SEK
17 jun 19:17
40 000 SEK