ALBERTO GIACOMETTI, etsning, 1956.
"Annette de face". Från den kryssade plåten som återupptogs 1956 av Galleri Maegt. Tryckt hos Aldo Crommelynck, Plåtstorlek 20,5 x 6 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.