Konst Modern svensk konst
1153522
Hans Larsson
(1910-1973)

HANS LARSSON, olja på duk, signerad och daterad 71.

"Kristus huvud I". 48x33 cm.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK