Monogrampräglat svart skinn. Invändigt fodrad med ljust bomull / linne. En ficka med dragkedja, 2 utan. Märkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. 34 x 16 cm, höjd 27 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.