ALLEN JONES, litografier 4 st signerade och numrerade 83/100, 87/100, 88/100 och 98/100
Ur "Shoe box", utförd 1968 edition: Petersburg Press, London, bladstorl 36 x 28 cm vardera
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK