KONSOLBORD, art decostil, modern tillverkning.

Fanerat med valnöt. Längd 150 cm, bredd 44 cm, höjd 89 cm.

Konditionsrapport

Smärre skador och slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Rikard Klev

    Rikard Klev
    Värderare / Specialist modern konst

    rikard.klev@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    13 000
    1 209 EUR
    1 349 USD

    Budhistorik (39 bud)
    119 maj 12:1313000SEK
    619 maj 12:1212500SEK
    1A19 maj 12:1112000SEK