JOSEPH YARNOLD, sign. Olja på duk 92 x 72 cm.
Vattenfall i skogen. Signerad JB Yarnold. Olja på duk 92 x 72 cm.
Lagad skada i duken med retusch.
Ytsmuts.
Smärre skrapmärken.