Konst Skulptur
1155626
Sergio Bustamente

SERGIO BUSTAMENTE, tillskriven, skulptur, mässing och koppar, omkring 1970.

Tucan. Höjd 42 cm.

Bucklor. Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 800
357
403
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
12 jun 17:26
3 800 SEK
12 jun 17:25
3 600 SEK
12 jun 10:54
3 400 SEK
7 jun 21:50
2 000 SEK
6 jun 9:19
1 000 SEK