Konst Skulptur
1155632
Sergio Bustamente

SERGIO BUSTAMENTE, tillskriven, skulptur, mässing och koppar, omkring 1970.

Tucan. Höjd 67 cm.

Bucklor. Slitage. Märken.

Slutpris
6 400
602
678
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 jun 17:48
6 400 SEK
11 jun 17:48
6 000 SEK
10 jun 23:18
3 000 SEK