Konst Contemporary
1155714
Cecilia Haupt
(Född 1972)

CECILIA HAUPT, olja på duk, signerad a tergo.

80 x 121 cm

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
13 000 SEK