HENRIK SAMUELSSON, olja, blandteknik på duk, signerad och daterad a tergo 1991
"Pakt", 120 x 100 cm
Krackelyr. Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Christies mars 2014 lot nr 202
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK