1156148
MULBERRY Brynmore Messenger , väska

Ljust skinn med mässingsdetaljer, ställbar axelrem, invändigt klädd med logotyg, två större fack, två mindre fack samt ett med dragkejda, märkt Mulberry samt numrerad 1596788, adresstag med logga i mässing numrerad 017048C, 40x10x30 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 19 timmar
3 500
329
371
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
24 jun 18:15
3 500 SEK
24 jun 17:55
2 222 SEK
24 jun 9:56
800 SEK