Fanerat med mahogny. Löstagbar uppsats med skåp och hylla. Fem lådor i sarg. Bronserade dekorbeslag. Fotavslut i form av lejontassar. Bredd 135 cm, djup 67 cm, höjd 80-109 cm.
Slitage. Torrsprickor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.