GERHARD NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.

Landskap. 54x84 cm.

Konditionsrapport

Mindre färgbortfall vid signaturen

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

Auktionen avslutades:
CEST

Utropspris: 15 000 SEK

Slutpris

31 000
2 883 EUR
3 217 USD

Budhistorik (40 bud)
1517 maj 19:2731000SEK
13A17 maj 19:2630000SEK
1617 maj 19:2630000SEK
Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes