Belysning Taklampor
1158057
TAKLAMPSKÄRMAR, ett par, Italien, 1900-talets mitt.

Stomme av metall täckt av fiberplast. Diameter 28 cm

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Övrigt

Snarlika modeller producerade av FLOS, formgivna av bröderna Castiglioni och far och son Scarpa.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 700
531
594
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
21 maj 18:24
5 700 SEK
21 maj 18:24
5 500 SEK
8
21 maj 18:21
5 209 SEK
21 maj 18:21
5 009 SEK
8
21 maj 18:20
4 808 SEK