1158325
MATTA, Keshan Signerad Poor Mohammadi, ca 543 x 347 cm

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
20 000
1 880
2 119
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
16 jun 17:44
20 000 SEK
16 jun 17:30
19 500 SEK
16 jun 17:26
19 000 SEK
16 jun 17:25
18 500 SEK
16 jun 17:09
18 000 SEK