Konst Grafik
1158408
Robert Indiana
(1928-2018)

ROBERT INDIANA, efter, litografi, ur XX:e siècle 1973.

"Autoportrait 69". Bildstorlek 21 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
1 600
150
169
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
15 jun 11:27
1 600 SEK
15 jun 11:27
1 500 SEK
15 jun 11:27
1 500 SEK
15 jun 11:26
1 300 SEK
15 jun 11:26
1 200 SEK