Möbler Bord
1158491
SKRIVBORD, 1900-tal, sammansatt

Skrivbord av ek och ekfanér. Längd 190, bredd 90, höjd 75 cm

Omarbetad. Kompletterad. Skador. Nyckel saknas.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)