WIWEN NILSSON COLLIER och ARMBAND sterling silver, Lund 1969-70
Vikt och längd collier ca 66,0 g och 44 cm. Vikt och längd armband ca 28,0 g och 19 cm. Går att koppla ihop till en längre collier.
Slitage. Repor. Nagg.
Fler smyckesformgivare: