Konst Skulptur
1158592
Wäinö Aaltonen
(1894-1966)

WÄINÖ AALTONEN, relief, gips, monogramsignerad och daterad 1936.

Flickan och stjärnan. 38 x 36,5 cm.

Smärre kantskador, repor, märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
455
4 840
513
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (18 bud)
13 jun 20:05
455 EUR
13 jun 20:05
450 EUR
13 jun 20:04
430 EUR
13 jun 20:04
410 EUR
13 jun 20:00
370 EUR