1158643
CHOKLADKOPPAR, 12 st, Bing & Gröndahl 1900-talets andra hälft porslin

Höjd ca 10 cm totalt

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
2 800
263
297
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
14 jun 0:10
2 800 SEK
11 jun 21:50
2 550 SEK
11 jun 20:36
2 000 SEK
11 jun 20:06
1 000 SEK
11 jun 14:50
500 SEK