Design Möbler
1159103
ERIC MERTHEN, fåtölj, "Amiral", IRE möbel, Skillingaryd, 1960-tal.

Stomme i ek. Plymåer med läderklädsel. Bredd ca 80 cm. Total höjd 80 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken .

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H36
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
280
2 978
315
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 20:16
280 EUR
13 jun 20:16
260 EUR
13 jun 20:13
240 EUR
13 jun 20:13
220 EUR
13 jun 20:10
200 EUR