VICTOR HEINRICH SEIFERT, skulptur, brons, signerad.
David med slungan. H. 72 cm. Monterad på trä/stensockel.
Omfattande lagning av arm samt lättare repor på kropp. Fanerskador och spricka i sockel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK