RASTAD & RELLING, FÅTÖLJ, "Rock 'n rest", för Bra Bohag Dux.

Stomme av björk. Omklädd med tyget "Metropolis" komponerat av Claesson-Koivisto-Rune. Sitthöjd 36 cm.

Slitage. Stommen med repor och mindre märken.

Utropspris
6 000 SEK