Glas Servisglas
1159565
Anne Nilsson
(Född 1953)

ANNE NILSSON, champagneglas, 8 stycken, "Polka", signerade, Orrefors, 1990-tal.

Polykrom målad dekor. Etikettmärkta. Höjd 20,5 cm.

Obetydligt slitage.

Slutpris
3 000
282
318
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 jun 13:31
3 000 SEK
13 jun 13:31
2 900 SEK
10 jun 20:43
2 700 SEK
7 jun 21:55
2 500 SEK