1159958
SKÅL, keramik. Song/Yuan dynastin.

Skuren stiliserad dekor. Diameter 13,5 cm.

Slitage, mistor, krackelyr.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
2 200
207
233
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jun 14:25
2 200 SEK
16 jun 13:11
2 000 SEK
16 jun 13:07
1 500 SEK
16 jun 13:02
1 000 SEK
16 jun 12:15
550 SEK