Klockor & Ur Bordsur
1160005
BORDSPENDYL, rokokostil. 1800-talets andra hälft.

Brons. Krönt av stående figur med hund. Längd 46, djup 16, höjd 36 cm. Pendel.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Placering: Visas på begäran
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 10 timmar
1 000
94
106
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
24 jun 23:28
1 000 SEK
24 jun 14:31
550 SEK
22 jun 21:57
500 SEK