Design Övrigt
1160257
Timothy Persons
(Född 1954)

TIMOTHY PERSONS, dekorationsfat, 2 st, signerade Persons -82 Arabia.

Längd 43 cm.

Sedvanligt slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
200
2 127
225
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
13 jun 20:23
200 EUR
11 jun 20:42
180 EUR