Konst Klassisk svensk konst
1160607
Ella Wanner
(1887-1962)

ELLA WANNER, olja på duk, signerad och daterad 1922.

Kvinna med solfjäder. 45,5 x 33 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Slutpris
4 500
423
477
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 21:43
4 500 SEK
13 jun 21:42
4 200 SEK
12 jun 22:38
2 500 SEK
12 jun 11:15
900 SEK
11 jun 19:53
300 SEK