Mahognyfanerat bord med hjultrissor. Mått: 138 x 116 cm, samt tre iläggsskivor, två med bredd 43 cm och en 51,5 cm (totalt för 12-14 personer). Höjd 78 cm.
Iläggsskivorna ofanerade. Åldersrelaterat slitage, repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.