Smycken Övriga
1161343
MANSCHETTKNAPPAR och SKJORTKNAPPAR, pärlemor, 18K guld. Hugo Grün.

Manschettknapparnas diameter 15 mm, skortknapparnas diameter 9,5 mm. Vikt totalt ca 6,5 g.

Lagningar. Skador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V40

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
470
4 999
530
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
13 jun 19:51
470 EUR
13 jun 19:51
450 EUR
13 jun 17:49
330 EUR
13 jun 14:33
310 EUR
13 jun 10:26
290 EUR