Svart läder med detaljer i mässing. Reglerbar axelrem i svart textil. Ett fack utvändigt, invändigt textilfodrad, ett fack med dragkedja. Numrerad mässingplakett. 32 x 32 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.