1161471
Mulberry

MULBERRY, väska.

Svart läder med beslag av mässing. En ficka utvändigt. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad mässingsplakett. Ställbar axelrem. 20 x 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
5 200
489
551
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
13 jun 20:09
5 200 SEK
13 jun 20:09
5 000 SEK
13 jun 20:09
4 800 SEK
13 jun 20:08
4 600 SEK
13 jun 20:06
4 000 SEK