Design Övrigt
1161539
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, troligen Italien.

Rund skärm med metallställning överdragen med glasfiberförstärkt gummi. Höjd 44 cm. Lös originalkåpa till takfäste medföljer.

Ej funktionstestad. Smutsig. Slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
2 400
226
254
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 jun 16:15
2 400 SEK
14 jun 16:15
2 200 SEK
14 jun 15:03
2 000 SEK
14 jun 14:59
1 900 SEK
11 jun 20:23
1 700 SEK