1162030
Gucci
(Född 1921)

GUCCI, väska.

Axelremsväska i monogramcanvas med dekor av randigt tygband. Ytterfack med dragkedja. Justerbar axelrem. Tygfodrad. Märkt "GUCCI Accessory Collection MADE IN ITALY" och numrerad. 22 x 16 x 8 cm.

Gott skick.. Lagning vid axelremmens ena fäste. Noppigt foder.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 900
367
413
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
16 jun 14:39
3 900 SEK
16 jun 14:39
3 711 SEK
16 jun 14:31
3 700 SEK
10
16 jun 14:28
3 500 SEK
9
16 jun 13:43
3 300 SEK